Aktualności

 • Warsztaty z psychologiem „POGADAJMY”

  Zapraszamy wszystkich rodziców dzieci w spektrum autyzmu na spotkania z psychologiem. Planujemy spotkania cykliczne w kameralnych grupach. Cykl spotkań POGADAJMY organizujemy, aby Was wesprzeć. Masz nurtujące pytania? Potrzebujesz porady specjalisty? (będziemy organizować spotkania ze specjalistami z różnych dziedzin) Może po prostu chcesz wiedzieć jak radzą sobie inni rodzice? Być wysłuchanym i zrozumianym? Pierwsze spotkanie odbędzie…

  Czytaj dalej

 • Oferta na nowy rok szkolny

  Nadchodzi wrzesień, więc ruszamy z terapią. Zapraszamy wszystkich chętnych i potrzebujących na zajęcia. Oferujemy zajęcia grupowe -Trening Umiejętności Społecznych (TUS) oraz indywidualne – Biofeedback, Integracja Sensoryczna (SI), terapia logopedyczna, terapia Metodą Warnkego, indywidualne spotkania z psychologiem. Zapraszamy do zapisów.

  Czytaj dalej

 • Zakończenie Roku w Fundacji Teraz My

  Na ostatnie zajęcia w tym roku szkolnym spotkaliśmy się w bardzo skocznym miejscu, ponieważ ugościł nas Jump World w Tarnowskich Górach. Nasi podopieczni radośnie bawili się na trampolinach a także otrzymali Świadectwa i życzenia udanych wakacji.

  Czytaj dalej

Skip to content