Zaproszenie na konferencję

Fundacja na rzecz dzieci i młodzieży z zaburzeniami rozwoju i spektrum autyzmu TERAZ MY oraz Regionalny Ośrodek Metodyczno-Edukacyjny Metis w Katowicach mają zaszczyt zaprosić na konferencję edukacyjno-informacyjną w ramach kampanii społecznej Autyzm. Codzienność… Edukacja i wychowanie dziecka ze spektrum autyzmu.

Celem konferencji jest budowanie świadomości społecznej na temat osób ze spektrum autyzmu. Chcemy w sposób teoretyczno-praktyczny przekazać wiedzę na temat warunków kształcenia i wychowania dziecka ze spektrum autyzmu, pokazać szanse i zagrożenia edukacji ucznia ze spektrum autyzmu w szkole masowej i specjalnej. Uzupełnieniem wykładów będą warsztaty, podczas których uczestnicy będą mogli wzbogacić swoją wiedzę na temat terapii i postępowania z dzieckiem ze spektrum autyzmu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli, pedagogów, psychologów, logopedów, rodziców, dziadków, babcie i wszystkich zainteresowanych na konferencję edukacyjno-informacyjną w ramach kampanii Autyzm. Codzienność… EDUKACJA I WYCHOWANIE DZIECKA ZE SPEKTRUM AUTYZMU.

Zapisy na stronie: https://www.metis.pl/szkolenia/Itemid,7/task,view/id,6595/

 

 

Skip to content